Affiliations of UCRI Research Centers

1) Nephrology and Kidney Transplant Research Center, Clinical Research Institute, Urmia University of Medical Sciences, Urmia, Iran

2) Reproductive Health Research Center, Clinical Research Institute, Urmia University of Medical Sciences, Urmia, Iran

3) Social Determinants of Health Research Center, Clinical Research Institute, Urmia University of Medical Sciences, Urmia, Iran

4) Patient Safety Research Center, Clinical Research Institute, Urmia University of Medical Sciences, Urmia, Iran

5) Hematology, Immune Cell Therapy, and Stem Cells Transplantation Research Center, Clinical Research Institute, Urmia University of Medical Sciences, Urmia, Iran.

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 46
بازديدکنندگان این صفحه: 96
کل بازديدکنندگان : 63744
بازديدکنندگان آنلاين : 2
آخرین بروزرسانی : 1402/07/29

 

خرد هر کجا گنجی آرد پدید           زنام خدا سازد آن را کلید

افزایش توانمدی های علمی و پژوهشی دانشجویان یکی از مهم ترین رسالت هایی است که بر دوش کمیته های تحقیقات دانشگاه های علوم پزشکی است و در این بین کمیته های تحقیقات دانشجویی نقش مهمی در افزایش آگاهی دانشجویان بر عهده دارند.

خداوند منان را شاکریم که این فرصت را به ما عطا کرد که این بار در قالب رویداد مجازیUMed-Talk  در خدمت دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور باشیم .

این رویداد با پشتوانه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و با همت کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده تحقیقات بالینی در سطح کشور به مدت ده روز برگزار می شود و هدف از آن آموزش و تمرین مهارت های نرم است، مهارت هایی که شاید در طول دوران تحصیل هیچ گاه به ما آموخته نشده ولی بدون شک نقش تعیین کننده ای در موفقیت افراد دارند. در نهايت از همه پژوهشگران و صاحبان فکر و اندیشه دعوت بعمل مي آيد تا با شركت فعال در اين رویداد به برگزاری هرچه بهتر این رویداد و اعتلای مهارتی خود و بقیه ی شرکت کنندگان عزیز مساعدت نمایند.

مهدی محبعلی زاده
دبیر کمیته تحقیقات پژوهشکده تحقیقات بالینی